| Grup Hepsi Ve Hsm Fanı |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Grup Hepsi Ve Hsm Fanı |

Grup Hepsi Fanları,High School Musical Fanları Herkes Buraya,Yasemin,Ashley,Cemre,Vanesa

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ask üzerine röportaj

YazarMesaj
yoshy ve sultan
Grup Hepsi Üyesi
Grup Hepsi Üyesi
yoshy ve sultan

En Sevdiğin Hepsi Kızı ? : Yasemin
Hsm De En Sevdiğin ? : Vanessa ve Ashley
Ruh Hali : ask üzerine röportaj Utanga10

ask üzerine röportaj Empty
MesajKonu: ask üzerine röportaj   ask üzerine röportaj Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 10:24 pm

Hepsi'nin 'Aşk' Sırları

Cemre

"Hiç reddedildin mi?" sorusuna "Hayır reddedilmedim, çünkü hiç teklif etmedim.Her zaman bana teklifler geldi." diye yanıtlıyor."Peki bir sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır, şuan için birisi yok." cevabını veriyor.

Gülçin
"Reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildim." diyor."Şuan sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır şimdilik öyle biri hayatımda yok" cevabını veriyor.

Eren
"Reddedildin mi hiç?" diye soruyoruz "Hayır reddedilmedim ama çok reddettim" diye cevaplıyor."Şuan biri var mı?" diye sorduğumuzda "Evet sevgilim var ve onu çok seviyorum" diyor.

Yasemin
"Hiç reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildimde reddettim de." cevabını alıyoruz."Şuan biri var mı?" sorusunada "Evet var." cevabını veriyor.
http://hepsi-hepsi-fan-club.4rumer.com

ask üzerine röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-