| Grup Hepsi Ve Hsm Fanı |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Grup Hepsi Ve Hsm Fanı |

Grup Hepsi Fanları,High School Musical Fanları Herkes Buraya,Yasemin,Ashley,Cemre,Vanesa

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cemre Kemer Röportajı

YazarMesaj
0zqemM
Admin
Admin

En Sevdiğin Hepsi Kızı ? : Eren&yoshy
Hsm De En Sevdiğin ? : Zanessa
Ruh Hali : Cemre Kemer Röportajı Ozlemi10

Cemre Kemer Röportajı Empty
MesajKonu: Cemre Kemer Röportajı   Cemre Kemer Röportajı Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 6:08 pm

Hemen “Şaka”dan bahsedelim…

Bir yeni şarkımız var, diğerleri cover. “4 Peynirli Pizza”, Kenan Doğulu’nun bizim için yaptığı özel bir şarkı. Mizah anlayışı yüksek bir parça. Ben gidip gelip Kenan’ın beynini yedim; kızlar da öyle. O da bize hep “yapanm” diyordu. Dinlediğimizde bayıldık şarkıya. O gece stüdyoya girdik: Kenan, her biri mükemmel müzisyenler olan arkadaşlannı çağırdı. Aynı gece içerisinde Ozan Doğulu, Kenan Doğulu ve bizim ekibimiz parçayı yaptık. Şarkıda Kenan’ın da vokalleri var.

Bu aralar neler yapmaktan keyif alıyorsun?

Albümle ilgilenmekten çok keyif alıyorum. Cok heyecanlıyım. Ayrıca bu devirde hiçbir dizi sürmezken, biz “Hepsi l”de 52. bolümü çektik. Bu çok hoşuma gidiyor; gurur verici bir şey.

Son günlerde cümlelerinde en çok hangi sözcüğü kullanıyorsun? •

Çabuk çabuk”ya da “Hadi”.

En çok kullandığımız sözcükler, bizim hayata bakış açımızı anlatıyormuş aslında. Bunu duymuş muydun?

Herhalde yoğun tempom yüzünden bu sözcükleri kullanıyorum. Çabuk uyumalr/ım, uyanmalıyım, çünkü yapacak çok işim var. Eskiden ünlülerin “Benim hiç Özel hayatım yok” deyişlerine “Hadi canım” derdim, ama gerçeklen oyleymiş. Bu kadarını hiç tahmin etmiyordum. “Dünya starlan ne yapıyordur” diye düşünüyordum, ama sonra öğrendim ki jetle-rîyİe aldırıyorlarmış kendilerini:)

Sen de alırsın belki bir gün bir jet:)

Evet alırım bir tane artık!

Trafikte geçirdiğin zamanlan çıkarırsan, bir sürü vakit kalır sana geriye…

Ben zaten metroya biniyorum. Benim metroya binmem biraz olaylı oluyor ama:) Pepsi dolaplarımız var ya metroda, çok komik oluyor:)

O dolaplara bazen bıyık çiziyorlar, biliyor musun?

Biliyorum:) Ama bizim fanlarımız her hafta gidip Camsil’le onları temizliyorlarmış.

Pİzzanı nasıl seversin?

4 Peynirli severim:)

Cemre Kemer Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre Kemer Resimleri