| Grup Hepsi Ve Hsm Fanı |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Grup Hepsi Ve Hsm Fanı |

Grup Hepsi Fanları,High School Musical Fanları Herkes Buraya,Yasemin,Ashley,Cemre,Vanesa

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucas'tan Röportaj

YazarMesaj
0zqemM
Admin
Admin

En Sevdiğin Hepsi Kızı ? : Eren&yoshy
Hsm De En Sevdiğin ? : Zanessa
Ruh Hali : Lucas'tan Röportaj Ozlemi10

Lucas'tan Röportaj Empty
MesajKonu: Lucas'tan Röportaj   Lucas'tan Röportaj Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 6:28 pm

HSM YAŞAMI DEĞİŞTİRDİĞİNDE!
HSM DERGİ:"HSM'nin bir parçası olmak seni hangi konuda değiştirdi?"
LUCAS:"Bu kadar başarılı olacağımızı düşünmemiştim, sadece gençler için bir film olacağını sanıyordum! Oysa HSM sayesinde 15,000 seyircinin önünde sahneye çıktım ve Michael Jackson'un elini bile sıktım! Genel olarak bende iz bırakan şey profesyonel ve insani deneyimlerdi:"
H:"Oyunculuk deneyimi sana neler kattı?"
L:"Tiyatrodaki sanatsal rtam içinde büyüdüğümden, sahne yolunu izleyeceğime zaten emindim. Ancak bu film, sinema yapma olasılığını yeniden değerlendirmeme yol açtı ve şimdi bunun yapmayı en çok istediğim şey olduğunu biliyorum. Bunun dışında bir müzikalde rol almak da güzeldi: Küçüklüğümden beri çoğunu seyretmiştim ve bana göre onlar gösterilenlerin en güzeliydi!"
H:"Senaryo hakkında ne düşünüyorsun?"
L:"Senaryoyu ilk kez sette okudum! Önce müzikleri dinledik ve sarkıları kaydettik: Bence filmin en güçlü noktası, karakterlerin büyümesi ve bu arada kendilerini sınayan zorluklara meydan okumalarıydı."
H:"Sen aynı zamanda bir müzisyensin: Hiç sete müzik aleti getirdin mi?"
L:"Ah, evet. Hiç bırakmadığım gitarım ve birçok müzik aleti daha hep yanımdaydı!"
H:"Beyzbol ve hip hopu birleştirmek nasıldı?"
L:"Eh,aslında düşünürseniz, hip hop veya caz ile atletik hareketler gibi iki farklı tarzı karıştırmak oldukça tuhaftı!Ama denemeler başladığında, dans ederken ve oynarken eğlendiğimizi fark ettik ve her şey doğal bir şekilde gelişti."
H:"Dans sahneleri nasıl çekildi?"
L:"Çekime başlamadan önce aklım biraz karışıktı ve her şey bana garip görünüyordu... Bir numara yapman gerektiğinde onu sadece teorik olarak bilirsin. ama sonunda ortaya neyin çıkacağını bilemezsin! Neyse ki Kenny'nin (rejisör) kafasında her şey açıktı. Bana güven verdi ve parçalar da teker teker ortaya çıktı!"
H:"Sportmen biri misin?"

L:"Hiç golf oynamamıştım, bana çocuklara uygun bir spormuş gibi gelmezdi. Oysa küçükken basketbol oynamıştım ve sette bu tutkum yine geri döndü... Çok eğlenceliydi!"

Lucas'tan Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-